MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO - KARAMAN
Önemli Duyuru - Poomse Türkiye Şampiyonası PDF Yazdır e-Posta

Türkiye Taekwondo Federasyonu Türkiye Taekwondo Poomse Şampiyonası ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Federasyonumuzun sene başında yayınlanan 2016 yılı yurtiçi faaliyet talimatında Poomse Türkiye Şampiyonası'na yıldızlar kategorisinde (12 - 14 yaş grubu) katılım şartı en az 1. Gıp / Pum olarak belirtilmişti. Daha sonra Poomse Dünya Şampiyonası yaş grupları içerisinde de yer alan yıldızlar kategorisinde kuşak derecesi en az Pum olması gerektiğinden, federasyonumuzun 2016 yılı yurtiçi faaliyet talimatında bu yönde değişiklik yapılmıştı.

Ancak, 1. Gıp kuşak derecesindeki sporcuların gelişimini sağlamak için, sene başında yayınlanan 2016 yılı yurtiçi faaliyet talimatında da belirtildiği gibi; Poomse Türkiye Şampiyonası'na yıldızlar kategorisinde katılım şartı en az 1. Gıp olarak değiştirilmiştir.

 
Minikler Türkiye Şampiyonası PDF Yazdır e-Posta

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2016 Yılı Faaliyet Programında yer alan Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 26 - 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında Konya'da yapılacak.Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2016 Yılı Faaliyet Programında yer alan Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 26 - 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında  Konya yapılacak.

Şampiyona Yeri : Konya

Spor Salonu : Selçuk Üniversitesi 19 Mayıs Spor Salonu - Konya
Tarih :
26 - 31 Temmuz 2016

 
Siyah Kuşak ve Dan Terfi Sınavları PDF Yazdır e-Posta

Taekwondo Federasyonu'nun 2016 Yılı Faaliyet Programında yer alan Taekwondo Siyah Kuşak Dan ve Terfi Sınavları aşağıda belirtilen yer ve tarihlerde yapılacaktır.

Kuşak Sınav Talimatı [ MS Word Dosyası ]

Devamını oku...
 
Önemli Duyuru - Poomse Türkiye Şampiyonası PDF Yazdır e-Posta

Türkiye Taekwondo Federasyonu Türkiye Taekwondo Poomse Şampiyonası ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Federasyonumuzun 2016 Yılı Yurtiçi Faaliyet Talimatında Poomse Türkiye Şampiyonası'na Yıldızlar Kategorisinde katılım şartı en az 1. Gıp / Pum kuşak derecesi olarak belirtilmiştir. Fakat, Poomse Dünya Şampiyonası yaş grupları içerisinde de yer alan yıldızlar kategorisinde (12-14 yaş grubu) kuşak derecesi en az Pum olması gerekmektedir.

Devamını oku...
 
Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası Marmaris PDF Yazdır e-Posta

74 ilden 950'si bayan olmak üzere toplam 2200 sporcunun katıldığı Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası'nın açılış seremonisi müsabakaların yapıldığı Amiral Orhan Aydın Spor Salonu'nda sona erdi.

Tüm  Sonuçlar haberin devamında

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 98

AYIN KULÜBÜ

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

SPONSORLARIMIZ

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

TAEKWONDO MALZEMELERİ

servettazegultaekwondomalzemeleri.com