MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO - KARAMAN
Başsağlığı Mesajı PDF Yazdır e-Posta

Yakalandığı amansız hastalığa yenik düştüğünü büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunduğumuz meslektaşımız Çorum’da yetişen Balıkesir Burhaniye’de öğretmenlik ve Taekwondo Antrenörlüğü yapan Nazmi Güven hocamız hayatını kaybetti. Allah rahmet eylesin Ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz. Taekwondo camiası olarak acılarını paylaşıyoruz.

 
Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Alanya PDF Yazdır e-Posta

2017 Taekwondo Faaliyet programında yer alan ve 2017 nin ilk maçı Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 17-22 Ocak 2017 tarihleri arası Alanya Atatürk kapalı spor salonunda yapılarak sona erdi.

Tüm Sonuçlar haberin devamında.

 

Devamını oku...
 
Başsağlığı Mesajı PDF Yazdır e-Posta

İstanbul bölgesinden başarılı poomse sporcumuz ve çok değerli antrenörümüz Zeynel Çelik hocamızın babası bugün vefat etmiştir. İkindin Nurtepe Cemevinden toprağa verilmek üzere Sivasa  götürülecektir. Kendisine Allahtan rahmet Zeynel hocamıza başsağlığı ve sabır diliyor acısını paylaşıyoruz.

 

Zeynel Çelik   Tel. 05353228551

 
Mersin Soner Yılma İçin Toplandı PDF Yazdır e-Posta

29 Aralık 2016 Tarihinde Mersin de yaşanan sel felaketinde talihsiz bir şekilde denize düşerek hayatını kaybeden İlimizin son yıllarda yetiştirmiş olduğu başarılı sporcularından Soner Yılmaz'ın  3 gün boyunca denizde aranmasında cenazesinde, taziyesin  de Ailesini ve Taekwondo spor camiamızı   yalnız bırakmayan Mersin valimiz Sn. Özdemir Çakacak ,Mersin Milletvekili Kalkınma Bakanımız Sn. Lütfi Elvan, Mersin Milletvekilimiz Sn. Hacı Özkan, Spor İl Müdürümüz Sn. Ahmet Tarakçı, Vedad Aslan bey Akdeniz İlçe Başkanımız Sn. Zafer Şahin Özturan Şube Müdürümüz  ve Yönetimine , Taekwondo Federasyonun dan Sn. Ramazan Elçin'in yakından ilgilenmesine, Bütün Şehirlerimizden gelen başsağlığı telefonlarından dolayı  Zirve Spor Kulübü yönetim kurulu olarak teşekkür ederiz.

 

Haberin devamı için tıklayın

 

Devamını oku...
 
Başsağlığı Mesajı PDF Yazdır e-Posta

Mersin'deki sel felaketi sırasında elim bir kazada eski Türkiye Şampiyonu milli taekwondocularımızdan 19 yaşındaki Soner Yılmaz'ı kaybettik.
Merhum milli sporcumuz Soner Yılmaz'a Cenab-ı Allah'tan rahmet ve mağfiret, kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dilerim.
Ruhu şad olsun.
Taekwondo Federasyonu Başkanı
Doç. Dr. Metin Şahin

 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 105

AYIN KULÜBÜ

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

SPONSORLARIMIZ

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

TAEKWONDO MALZEMELERİ

servettazegultaekwondomalzemeleri.com