MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO - KARAMAN
Analiğ Yarı Final Gurup Maçları Nevşehir PDF Yazdır e-Posta

Akdeniz ve İçanadolu Yarı Final Gurup Maçları Nevşehir İlimizde 26-28 Şubat 2016 tarihlerinde yapılacak. Yarı Finallerde ilk üç sırayı alan guruplar Final gurubuna yükselecekler. Nevşehir ilimiz Avanos Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılacak Gurup maçlarına katılacak illerimizin listeleri haberin devamında görebilirsiniz.

İrtibat Nevşehir İl Temsilcisi Recep Işık Tel. 05444206004

 

Devamını oku...
 
Analig Taekwondo Yıldızlar Elemeleri Karaman PDF Yazdır e-Posta

Gençlik Spor Genel Müdürlüğünce Organize edilen Analig Yıldı Taekwondo elemeleri Karaman etabı 22-24 Ocak 2016 tarihlerinde Kazımkarabekir spor salonunda yapıldı. Karaman, Antalya, Mersin, Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye, Isparta ve Burdur illerimiz bu elemelerde birlikte yarıştılar.

Resim ve Sonuçlar haberin devamında

Devamını oku...
 
Rio İçin Son Biletler İstanbul'da PDF Yazdır e-Posta

Taekwondoda 2016 Rio Olimpiyat Oyunları Avrupa Kıtası Elemeleri, hafta sonu İstanbul'da yapılacak.

Avrupa Taekwondo Federasyonu (ETU) ve Türkiye Taekwondo Federasyonu iş birliğiyle gerçekleştirilecek turnuva, WOW İstanbul Otel ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek. Olimpiyatlar için Avrupa kıtasına verilen son kotaların sahiplerini bulacağı müsabakalarda, 46 ülkeden 64'ü bayan olmak üzere toplam 134 sporcu mücadele edecek.

Devamını oku...
 
Seven S.K. Mükemmel Başarıları ile Dikkatleri Üzerine Çekiyor PDF Yazdır e-Posta

2002 yılnda aktif spora başlayan Emre hocamız 2015 yılında Milli takıma girerek 2010 yılına kadar Milli Takımlarda sporcu olarak görev aldı. Sporculuğunu Antrenörlüğe geçerek 2011 yılında  bırakan Emre hocamız bilgi birikimini ve olağanüstü çabasının karşılığını kısa sürede almaya başladı. Birbirinden başarılı sporcular yetiştiren ve Türkiye şampiyonalarında ilgiyle gözlenen ve taktir edilen bir antrenör olmayı başardı. Bizlerde bu çaba ve emeklerinin karşılığını herzaman almasını ve daha büyük başarılara ulaşacağını canıgönülden temenni ediyor kendisine ve sporcularına başarılar diliyoruz.

 

Devamını oku...
 
Gençler Türkiye Şampiyonası PDF Yazdır e-Posta

Federasyonumuzun 2016 yılı faaliyet programında yer alan ve Alanya’da yapılan Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 26-31 Ocak 2016 tarihleri arası Atatürk Kapalı Spor Salonunda sona erdi.

Sonuç ve Resimler haberin devamında

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 92

AYIN KULÜBÜ

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

SPONSORLARIMIZ

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

TAEKWONDO MALZEMELERİ

servettazegultaekwondomalzemeleri.com