MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO - KARAMAN
Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası Marmaris PDF Yazdır e-Posta

Türkiye Taekwondo Federasyonu 2016 Faaliyet Programında yer alan ve 30 Mayıs 4 Haziran 2016 tarihleri arası Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası Muğla/Marmariste yapılacaktır.

30 Mayıs

31 Mayıs

1 Haziran

2 Haziran

3 Haziran

4 Haziran

Erkeler

37 Kg.

45, 57 Kg.

49, 53 Kg.

33, 65 Kg.

41, 61 Kg.

+65 Kg.

Bayanlar

44, 55 Kg.

33, 51 Kg.

29, 47 Kg.

+59 Kg.

41, 59 Kg.

37 Kg.

 
Osmaniye Taekwondo'da Bende Varım Diyor PDF Yazdır e-Posta

Osmaniye 7 ocak spor kulubu antrenörü Mustafa DOĞRU osmaniyenin ilk ve tek özel spor salonu olmasının anvantajı ile kısa sürede  buyuk başarılara imza atarak 2016 yılının tüm faaliyetlerinde sporcularına madalya aldırıp, Milli takıma sporcu kazandırması ile dikkat çekti. Osmaniye gibi yeni gelişmekte olan bir il onlarca branşın arasında Yılın en başarılı bıranşı ve sporcu ve antrenörüseçilerek Taekwondo ailesine büyük hizmet ve gayret ile çalışmalarını sürdürmektedir. Osmaniye de taekwono gibi asil bir bıranşı ön plana çıkarak çalışmalarına devam etmektedir.

Devamını oku...
 
Okul Sporları Liseleraresı Türkiye Şampiyonası Adana PDF Yazdır e-Posta

Gençler Final Müsabakaları
Okul Sporları Liseler Arası  Final yarışmalarını yönergede belirtilen esaslara göre 25-27 Mayıs 2016 tarihleri arası Adana ilimiz 5 Ocak Adnan Menderes Kapalı Spor Salonunda yapıldı.

Tüm sonuçlarını haberin devamında görebilirsiniz.

 

Devamını oku...
 
Avrupa Şampiyonası İsviçre PDF Yazdır e-Posta

Avrupa Taekwondo Birliği (ETU) tarafından 19-22 Mayıs 2016 tarihleri arasında İsviçre’nin Montrö kentinde düzenlenecek olan Büyükler Avrupa Taekwondo Şampiyonası’na  yaklaşık 45 ülkeden 400 civarında sporcu katılacak. Türkiye, normal şartlarda Avrupa şampiyonası için 16 olan sporcu kontenjanını bu sene ilk kez düzenlenen WTF Başkanlık Kupası’nda elde ettiği ekstra 9 kota ile 25 sporcuya çıkarmayı başardı.

Tüm Sonuçları Haberin devamında

 

Devamını oku...
 
Bütün Tekmeler İnsani Yardım Duyguları İçin PDF Yazdır e-Posta

Almanya Pforzheim şehrinde yapılan Uluslararası Taekwondo Şampiyonası bu yıl rekor bir katılım ile yapıldı. Çevre Ülkelerden 48 Kulüp ve bu kulüplere ait 517 sporcunun yarıştığı Şampiyonada birbirinden zorlu ve çekişmeli maçlar oldu. Katılımcıların bu müsabakaların bir amaç uğruna yapıldığını bilmeleri ve buna göre destek vererek sergiledikleri örnek davranışlar takdire şayandı.

 

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 97

AYIN KULÜBÜ

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

SPONSORLARIMIZ

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

TAEKWONDO MALZEMELERİ

servettazegultaekwondomalzemeleri.com