MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO - KARAMAN
Arnavutluk Taekwondosuna Mersin'den Destek PDF Yazdır e-Posta

18-22 Kasım 2015 tarihler arasında Romanya Bükreşte yapılmakta olan ümitler tekvando Avrupa şampiyonada Arnavut Milli takımında yarışan Egers Aliu , 58 kiloda Avrupa 3.sü oldu. Egers 2014 yılında bir buçuk ay - bir buçuk ay , 2 defa Mersine gelerek , tekvando geliştirmek amacı ile Zirve SPOR Kulübünde antrenman yaptı. 2015 yılında ise Ümitler Avrupa

Devamını oku...
 
Siyah Kuşak ve Dan Terfi Sınavları PDF Yazdır e-Posta

Taekwondo Federasyonu'nun 2015 Yılı Faaliyet Programında yer alan Taekwondo Siyah Kuşak Dan ve Terfi Sınavları aşağıda belirtilen yer ve tarihlerde yapılacaktır.

19 Aralık 2015

KONYA : Kayhan Aytar Spor Salonu
TRABZON : 19 Mayıs Spor Salonu
DİYARBAKIR : Seyrantepe Spor Salonu
SİVAS : Uzak Doğu Spor Salonu
ADANA : Nihat Geven Spor Salonu
BURSA : Osmangazi Belediyesi Acemler Spor Salonu
KASTAMONU : Hüsnü Tandoğan Spor Salonu

Devamını oku...
 
2016 Yılı Şampiyonalarına Hazırlık Maçları Mersinde Yapıldı PDF Yazdır e-Posta

14 Kasım 2015 tarihinde Mezitli spor ilçe müdürlüğünde yapılmış olan iller arası kulüplerimizin 2016 yılında yapılacak olan Türkiye şampiyonaları için sporcularımızın performans durumunu arttırmak amacı ile yapılan ve bir hafta önce kaybettiğimiz uluslararası hakamlerimizden Veysel Korkmaz'ı anma organizasyonda 11 ilimizden 344 sporcu katıldı kulüplerimize öncelikle çok çok teşekkür ederiz. Katılan illerimiz Diyarbakır, Malatya Adıyaman, Karaman, Gaziantep, Elazığ, Hatay, Konya, Adana, Erdemli, Mersin.

 

Devamını oku...
 
Ümitler Avrupa Şampiyonası PDF Yazdır e-Posta

Avrupa Taekwondo Birliği (ETU) tarafından organize edilen Ümitler Avrupa Taekwondo Şampiyonası 19 - 22 Kasım 2015 tarihleri arasında Romanya'nın başkenti Bükreş'te yapıldı.

Durdane Altunel İrem Yaman ve Nafia Kuş Altın madalya kazanarak Ümitler Avrupa Şampiyonu oldular. 4 Sporcumuzda bronz alarak şampiyonayı tamamladı.

 

Devamını oku...
 
Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri PDF Yazdır e-Posta

Federasyonumuz 2015 yılı Faaliyet Programında yer alan ve müsabaka kurallarında yapılan yeni değişiklikleri de içeren Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri 21-28 Aralık 2015 tarihleri arasında 2 grup halinde Antalya/Side'de yapılacak. Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri'ne katılacak olan katılımcılardan antrenör ve hakem olanlar, tercih ettikleri seminere katıldıkları takdirde hem antrenörlük hem de hakemlik vizeleri yapılacaktır.

EK-1 Form

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 89

AYIN KULÜBÜ

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

SPONSORLARIMIZ

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

TAEKWONDO MALZEMELERİ

servettazegultaekwondomalzemeleri.com