MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO - KARAMAN
Trakya Akademi S.K. Kuşak Sınavı Heyecanı PDF Yazdır e-Posta

TRAKYA AKADEMİ  SPOR  KULÜBÜ  (TAEKWONDO)  Branşı  kuruluşunun  3.  ayında 2015 yılının 2.kuşak sınavını kendilerininse ilk kuşak sınavını sporcu ve velilerin heyecan ve coşkulu katılımıyla gerçekleştirdi.

 
İbrahim Sönmezateş Hocamızdan Anlamlı 6.200 Euroluk Bağış PDF Yazdır e-Posta

Almanya’nın Pforzheim şehrinde İbrahim Sönmezateş hocamızın organizasyonuyla gerçekleştirilen 5. İnsani Taekwondo yardım turnuvasında elde edilen bütün gelirler ihtiyaç sahibi insanlara ve kurumlara ulaştırıldı.Başarıyla geçen turnuvada toplanan 6.200 Euro nun 4.000 Eurosu dizindeki tümör nedeniyle yurtdışında ameliyat olmazsa ayağının  kesilmesi zorunda kalacak olan Bosna Hersekli Mirsad ın tedavi parası karşılanırken diger 2.200 Euro ise zor durumdaki insanlar derneği ve cocuk hastanesi yardımlaşma derneğine bağışlandı.

 
Almanya'dan Duru Bulgura Teşekkür Mesajı PDF Yazdır e-Posta

Sevgili Duru Bulgur yetkilileri,

Almanya  Pforzheim da uluslararası Taekwondo Turnuvamıza katılan Karaman Performans Taekwondo takımına gösterdiğiniz destek için JC Pforzheim spor klübü yönetim kurulu adına teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bizler Almanya’da Duru markasının kalitesini özenle takdir ederken bünyesinde kaliteli sporcular barındıran cok degerli Ali Can hocamızın antrenörlüğünü yaptığı Performans Taekwondo ya desteğinizde takdirle karşılıyoruz.
Karamanlı Taekwondocuların uluslararası turnuvamıza katıması turnuvamıza renk ve heyecan vermiştir. Spora desteğiniz için yeniden teşekkürlerimizi sunuyoruz. İyi ki sizler gibi gönülleri zengin işverenler var.

Almanya’dan Duru çalışanlarına , emekçilerine selam ve saygılarımızı iletiyoruz.

İbrahım Sönmezates

 

JC Pforzheim e.V.

 
Marmara Taekwondo Şampiyonası Çanakkalede Yapıldı PDF Yazdır e-Posta

19 Mayıs gençlik haftası kapsamında yapılan gençlik haftası Marmara Taekwondo Şampiyonası 6 İlden 14 kulüp katılımı ile Çanakkale Anafartalar Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Konuyla ilgili olarak, Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi Hasan ALTUNIŞIK’ın verdiği bilgiye göre; 

 
Sponsorları Duru Bulgurdan Sporculara Ödül PDF Yazdır e-Posta

3 Mayıs 2015 tarihinde Almanya’nın Pforzheim şehrinde yapılan Uluslararası Taekwondo şampiyonasında ülkemizi ve ilimizi temsil eden Karaman Performans Spor Kulübü sporcularımız 2 Altın 1 Gümüş Madalya kazanmıştı. Ülkemize dönen ve ilk olarak Sponsorları Duru Bulguru ziyaret eden sporcular şampiyona ile ilgili bilgi verdiler. Duru Bulgur Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Duru ve Başkan Yardımcısı Emin Duru sporcular ile yakından ilgilenerek okul durumları ve hedeflerini konuşarak aldıkları başarılarını tebrik ettiler daha büyük başarılar kazanacaklarına inandıklarını söyleyerek çeşitli hediyelerle sporcuları ödüllendirdiler.

 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

AYIN KULÜBÜ

Müsabaka Sonuçları
 

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

DESTEK VERENLER