Yorumlar

ZİYARETÇİLER

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBUGÜN945
mod_vvisit_counterDÜN1446
mod_vvisit_counterBU HAFTA2391
mod_vvisit_counterBU AY25353
mod_vvisit_counterTOPLAM430732

Kimler Sitede

Şuanda 10 konuk çevrimiçi

MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO - KARAMAN
Antrenörlerimize Önemli Duyuru PDF Yazdır e-Posta

Türkiye Taekwondo Federasyonu antrenörler için önemli bir duyuru yayınladı. Avrupa Taekwondo Birliği (ETU) tarafından alınan karar gereği 1 Ocak 2015 Tarihinden itibaren ETU tarafından organize olan bütün turnuvalarda ( Büyükler, ümitler, gençler,yıldızlar, kulüpler, takımlar Avrupa şampiyonaları; Poomsea Avrupa şampiyonaları; Avrupa'da düzenlenen tüm G-1ve G-2 turnuvalarında ) AVRUPA ANTRENÖR SERTİFİKASI zorunluluğu getirilmiştir.

 
Akın Alim" Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Bursa PDF Yazdır e-Posta

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2014 Yılı Faaliyet Programında yer alan Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası bu sene Akın Alim Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası adı altında 15-19 Ekim 2014 tarihleri arasında Bursa'da yapıldı. Şampiyonaya 36 ilden, 175 kulüp ve 1300 sporcu katılıyor. 

Tüm sonuçları haberin devamında

 
Balkan Şampiyonası Slovenya’nın Maribor Şehrinde Yapılıyor PDF Yazdır e-Posta

11-12 Ekim 2014 Tarihleri arası Balkan şampiyonası Slovenya’nın Maribor şehrinde başlıyor. 10 Ekim de tartıların başlayacağı şampiyonada Kafile başkanlığını yapan T.T.F. Genel Koordinatör  Başkanı Ramazan Erçin Türk Milli Takımını oluşturan takımımız ile birlikte  Otele yerleştiler. Şampiyona ile ilgili sonuç ve resimleri sitemizden takip edebilirsiniz.

 
Balkan Şampiyonası Slovenya’nın Maribor Şehrinde Yapılıdı PDF Yazdır e-Posta

11-12 Ekim 2014 Tarihleri arası Balkan şampiyonası Slovenya’nın Maribor şehrinde yapıldı. T.T.F. Genel Koordinatör  Başkanı Ramazan Erçin Türk Milli Takımını oluşturan takımımız ile birlikte yarışlara katıldı. Balkan şampiyonasına Türkiye-Slovenya-Bosnahersek-Bulgaristan-Sırbistan-Hırvatistan-Romanya-Kosova-Arnavutluk-Makedonya ve Monteteneğro olarak 11 Ülke ve 487 sporcu katıldı.

Yıldızlarda Takım olarak birinci olan sporcularımız Büyüklerde ikinci Genel klasmanda ikinci olarak tamamlamıştır. Türkiye 10  Altın 15 Gümüş 19 Bronz kazanarak yarışmaları tamamlamıştır.  

Şampiyona ile ilgili sonuçlar ve Resimleri haberin devamında görebilirsiniz.

 
Taekwondo Festivali Antalya Belek PDF Yazdır e-Posta

Antalya, Kasım ayında 2 tanesi WTF G1 kategorisinde olmak üzere 3 uluslararası şampiyona ile Avrupa Taekwondo Birliği'nin Antrenör Eğitim Semineri'ne ev sahipliği yapacak.

 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

AYIN KULÜBÜ

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

DESTEK VERENLER

salonumuzun başarılı sporcuları

No images