Performans Müzik

No mp3s

MAÇ PROGRAMLARI

Yorumlar

Kimler Sitede

Şuanda 33 konuk çevrimiçi

MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO - KARAMAN
4. Rumi Çocuk Oyunları Uluslararası Taekwondo Şampiyonası Sona Erdi PDF Yazdır e-Posta

19-24 Nisan 2014 tarihleri arası Konya ilimizde başlayan Uluslararası Konya Rumi Çocuk Oyunları Taekwondo Şampiyonası Selçuklu Olimpiyat Kapalı Spor Salonunda sona erdi. Almanya-Kırgızhiztan-Bosnahersek-Belarus-İspanya-Türkiye ve Konya ilimizden 5 bayan 5 Erkek sıklette yarışmaların düzenlendiği taekwondo’da toplam  67 sporcu katıldı. Dördüncüsü düzenlenen Rumi çocuk oyunları her yıl gelişerek devam ediyor bir çok branşta yarışmaların yapıldığı bu faaliyette 1000 in üzerinde yarışmacı katıldı.  Birbirinden çekişmeli geçen müsabakaların sonuç ve resimlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Resim ve sonuçlar haberin devamında.

 
Uluslar Arası 4. Rumi Çocuk Oyunları'na Muhteşem Açılış PDF Yazdır e-Posta

Uluslararası 4.Konya Rumi Çocuk Oyunları Konya'da yapılıyor. 31 Ülkeden 1000 in üzerinde sporcunun katıldığı yarışmalara Açılış Oyunlarında Poomse Gösteri takımımız nefis gösteriler yaparak büyük alkış aldılar. Nesibe Altun hocamız eşliğinde birbirinden değerli sporcular. Birkaç gün öncesinden Konya'ya gelerek açılış için antrenman yaptılar.Avrupa Şampiyonasına gidecek Müsabık takımla aynı salonda çalışan sporcular Azerbaycan'a gidecek olan arkadaşlarına da başarılar dilediler

 
Milli Eğitim Liseler Arası Taekwondo Gurup Maçları PDF Yazdır e-Posta

14-17 Nisan 2014 Tarihleri arasında Yalova 90. YIl Kapalı Spor Salonunda yapılan Okullar arası Genç Kız-Erkekler Grup Müsabakaları Büyük bir coşku ile tamamlandı. Müsabakalara 13 ilden 150 Erkek, 131 Bayan olmak üzere 281 Sporcu Katıldı.

Aşağıda bulunan linkleri tıklayarak sonuç ve resimleri görebilirsiniz.  

http://www.geliboluyuanlamak.com/dosyalar/yalovameb17nisan2014/YalovaMebGrubGencler.php

http://www.geliboluyuanlamak.com/dosyalar/yalovameb17nisan2014/index.html

 
T.T.F. Önemli Duyuru PDF Yazdır e-Posta
KULÜPLERİN DİKKATİNE

Federasyonumuzun GIP ve DAN Talimatı gereğince; İllerde faaliyet gösteren Taekwondo kulüplerinin 3 dönem halinde yaptıkları kuşak sınav sonuçlarını, Federasyonumuz sicil sistemine kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.
Ancak; Kulüplerin sınav ücretlerini aldıkları halde, kuşak sınav sonuçlarını Federasyonumuza bildirmediği sporcu velileri tarafından yapılan şikayetler neticesinde tespit edilmiştir. Konuya hassasiyet ve duyarlılık gösterilmesi, aksi takdirde bu istismarı yapanlar hakkında Disiplin Kurulumuzca gerekli cezai işlemlerin uygulanacağı, önemle duyurulur.
 
Milli Eğitim Gençler Gurup Maçları Niğde Maçları Sona Erdi PDF Yazdır e-Posta

15-17 Nisan 2014 tarihleri arası Milli Eğitim Liseler arası Guruplar  (Gençler) Taekwondo Şampiyonası Diyarbakır-Gümüşhane-Niğde-Uşak ve Yalova dan oluşan beş bölgemizde sona erdi.

Niğde Guruplar Maç Sonuçları ve Resimler

 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 > 50

AYIN KULÜBÜ

KARAMAN'DA TAEKWONDO

SPONSORLARIMIZ

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

Örnek Sporcu ve Antrenör

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

DESTEK VERENLER

salonumuzun başarılı sporcuları

No images