MÜSABAKA SONUÇLARI
HABERLERİNİZ İÇİN

yeni e-mail adresimiz

performanstaekwondo@hotmail.com

Görüş, öneri ve Taekwondo haberlerini bu adrese gönderebilirsiniz...

PERFORMANS TAEKWONDO - KARAMAN
Mersin Üniversitesinde Taekwondoya Ödül PDF Yazdır e-Posta

30.06.2015 Tarihinde Mersin Üniversitesinde yapılan ve muhteşem geçen mezuniyet töreninde Mersin Üniversitesinin yıllardan bu yana geleneğini bozmadan gerçek anlamda başarılı olan spor alanlarında da başarısını gerçek kanıtlamış, sonuca ulaşmış, derecesini almış Üniversiteyi ülke içi

 
Poomse Avrupa Şampiyonasında Hakemimize Büyük Ödül PDF Yazdır e-Posta

26-28 Haziran 2015 tarihleri arası Poomse Avruğa Taekwondo Şampiyonası Sırbistan’ın başkenti  Belgrat şehrinde yapıldı.  12 ETU. Avrupa Poomse şampiyonasında Pomse Milli Takımımız Avrupa şampiyonu olarak tamamladığı şampiyonada hakem olarak görev alan başarılı hakemlerimizden Nurettin Avcı hocamızda gösterdiği performanstan dolayı  en iyi hakem best refee olarak Avrupa’nın en iyi hakemi seçildi. Performanstaekwondo olarak bizlerde Poomse Milli takımımızı ve değerli Hakemimiz Nurettin Avcı’yı kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

 
Yıldızlar Taekwondo Avrupa Şampiyonası Fransa PDF Yazdır e-Posta

Avrupa Taekwondo Birliği (ETU) tarafından Fransa’nın Strasbourg kentinin bir beldesi olan Schiltigheim'da düzenlenen 6. Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası’na yaklaşık 30 ülkeden 350 civarında sporcu katıldı. Türkiye’nin 10’u erkek ve 10’u bayan olmak üzere 20 sporcuyla mücadele ettiği şampiyonanın üçüncü ve son gününde 6 milli taekwondocu daha tatemiye çıktı.

Milli sporcular şampiyonanın son gününü, 1 Altın ve 1 Gümüş madalya ile tamamladı. Böylece Türkiye şampiyonayı 4 altın, 3 gümüş ve 1 bronz olmak üzere toplam 8 madalya ile tamamladı.

 

Türkiye, bayanlarda Avrupa Şampiyonu olurken, erkeklerde ve genel klasmanda Avrupa İkincisi oldu. 

 
Poomse de Avrupa Şampiyonuyuz PDF Yazdır e-Posta

Avrupa Taekwondo Birliği (ETU) tarafından organize ediyen ve Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da düzenlenen Avrupa Taekwondo Poomse Şampiyonası’nda yaklaşık 30 ülkeden 440 civarında sporcu mücadele etti. 
Şampiyonanın son gününde Türk sporcular, 3 altın, 6 gümüş ve 5 bronz olmak üzere 14 madalya kazandı. Şampiyonanın ilk iki gününde 15 madalya kazanan Türkiye, bu sonuçların ardından Taekwondo Poomse Avrupa Şampiyonası'nı 10 altın, 11 gümüş ve 8 bronz olmak üzere toplamda 29 madalya ile zirvede tamamladı.
Türkiye, şampiyonada erkeklerde 1., bayanlarda 4. olurken, genel klasmanda takım halinde Avrupa Şampiyonu oldu.

 
1. 2. 3. ve 5. Kademe Antrenör Kursu PDF Yazdır e-Posta

Türkiye Taekwondo Federasyonu 1. 2. 3. ve 5. Kademe Antrenör Yetiştirme Kursu ile ilgili bir duyuru yayınladı.

1. 2. 3. ve 5. Kademe Antrenör Kurslarının aşağıda belirtilen tarihlerde Konya’da  yapılması planlanmaktadır.

 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

AYIN KULÜBÜ

Müsabaka Sonuçları
 

KARAMAN'DA TAEKWONDO

BAŞARILI ANTRENÖR VE SPORCU

Anketler

Türkiye Spor Branşlarında en başarılı Taekwondo olamasına rağmen medyada yeterince yer bulamamakta. Taekwondo'nun Tanıtımı ve daha geniş kitlelere ulaşması gerekmektedir. Sizce Taekwondo Kanalı TTF. TV. Kurulmalımı?
 

BAŞARILI SPORCULARIMIZ

SALONUMUZUN BASARILI SPORCULARI

DESTEK VERENLER